Boyner indirim kampanyası nedir?

İndirim kampanyaları tüketiciler ile müşterilere tek seferlik veya belirli süreler içerisinde finansal olarak sunulan özel hazırlanmış indirimlerdir. İndirim kampanyaları ve kupon kodlarının temel amacı müşterilerin aynı hizmeti tercih etme sıklıklarını arttırarak hizmet aldıkları işletme ile ilişkilerini devam ettirme isteklerini sağlamak için kullanılmaktadır. Sizde Boyner online mağazalarına ait kısa bir süreliğine geçerli indirim kampanyalarını Kupondi ile aktifleştirerek alışverişlerinizde tasarruf edebilir, size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Boyner indirim kampanyası nasıl çalışır?

İndirim kampanyası seçildikten sonra ‘AKTİFLEŞTİR’ butonu ile karşınıza gelen sayfada, indirim kampanyasına bir kere tıklayarak seçtiğiniz kampanyayı aktifleştirebilirsiniz. Kupondi.com adresi ile Kuponlar ve Kampanyalar bölümünden dilediğiniz markanın kampanya fırsatını seçerek en güncel indirimlerden ilk siz yararlanabilirsiniz.

Örnek:

 

Boyner indirim kodumu nereden alabilirim?

Kupondi ile Mağazalar sayfasından Boyner mağazasını seçerek, karşınıza listelenmiş olarak gelen kupon ve kampanya kodlarından, kullanmak istediğiniz indirim kodunun bölmesinde bulunan ‘KODU AÇ’ butonuna tıklayınız. Açılan ekrandaki kupon kodunun üzerine bir kere tıklayarak otomatik olarak kopyalayabilirsiniz.

Boyner indirim kodu kaç farklı şekilde sunuluyor?

Sistemimizde indirim kodları yüzdelik(%) ve net tutar(Para Birimi) olarak iki farklı şekilde verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen kupon kodu başlığını inceleyiniz.

Boyner indirim kuponumun çalıştığından nasıl emin olurum?

Seçmiş olduğunuz Boyner kampanya fırsatına ait açıklama sayfasında yer alan, ‘AKTİFLEŞTİR’ butonunun hemen altında bulunan, diğer kullanıcılar tarafından belirlenmiş olan kullanıcı ‘OY’ sayısı ve ‘ÇALIŞMA ORANI’ ile indirim kampanyasının çalıştığından emin olabilirsiniz.

Boyner indirim kuponumu nasıl kullanırım?

Boyner online mağazalarında geçerleştireceğiniz işlemlerde seçtiğiniz kupon kodunuzu ve kısa süreli fırsatları dilediğiniz gibi kullanabilir, kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kupondi anlaşmalı mağazaları ile en güncel ve en yeni indirim kodlarına erişebilirsiniz. Boyner mağazasına ait birbirinden farklı indirim kampanyasını alışverişlerinizde kullanarak tasarruf etmenin keyfini çıkarabilirsiniz!